Blacharnia i lakiernia

Skontaktuj się pod nr 58 320 16 16 lub z użyciem poniższych przycisków:

Umów wizytę Nasi doradcy

Blacharnia Firmy Janisz wykonuje usługi blacharskie o każdym stopniu trudności i najwyższej jakości. Posiadamy renomę dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, który posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach samochodów i lakierowaniu aut wszystkich marek. Pracujemy z najlepszymi – dlatego możemy być spokojni o jakość naszych usług.

Lakiernia to nasze „oczko w głowie”. To tutaj nakłada się powłokę lakierniczą porównywalną z tą nakładaną przez producentów aut.

Mamy pełną świadomość faktu, iż prawidłowo przygotowane podłoże pod powłokę lakierniczą decyduje o trwałości i estetyce lakieru. Z tego właśnie powodu przy pracach będących częścią procesu lakierowania samochodów używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Prace wykonywane są przez znakomitych lakierników, którzy stale uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez najlepszych techników branży lakierniczej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia wizyty prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod nr 58 320 16 16 lub z osobami odpowiedzialnymi za naprawy blacharsko – lakiernicze.

Zapraszamy do kontaktu

Magda Jackiewicz

Kierownik Biura Działu Blacharsko-Lakierniczego

Kom. 506-087-095
email: m.jackiewicz@janisz.pl

Marcin Dobkowski

Rzeczoznawca szkód komunikacyjnych

Kom. 506 087 092
email: m.dobkowski@janisz.pl

Krzysztof Chojnowski

Kierownik serwisu blacharsko-lakierniczego

Kom. 513 028 088
email: k.chojnowski@janisz.pl

Kamila Kowalska

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Kom. 506 087 086
email: k.kowalska@janisz.pl

Grzegorz Bednarczyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Kom. 795 562 430
email: g.bednarczyk@janisz.pl

Jolanta Januszkiewicz

spec.ds likwidacji szkód komunikacyjnych

Kom. 502-552-566
email: j.januszkiewicz@janisz.pl